Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2016 metai

Jaukių bei šviesių Švenčių !!!

daugiau informacijos ...
Ričardas Žičkus - knyga


Tikriems istorinės technikos gerbėjams bei apskritai besidomintiems transporto srities istorija siūlome įsigyti Ričardo Žičkaus autorinę knygą "Viešasis Vilniaus transportas iki 1941 metų". Nuo vežikų iki autobusų, kursavusių senosiomis Vilniaus gatvėmis. Tikrai lengvai skaitoma ir įdomi knyga.

Jei sudomino, parašykite dstk@dstk.lt

daugiau informacijos ...
Pirmyn į praeitį arba po daugelio metų į dienos šviesą


Kadangi šios istorijos dalyviu buvau pats (S.Mastauskas), taigi, rašysiu pirmuoju asmeniu. Kartais pasaulinėje, o ir mūsų šalies žiniasklaidoje pasirodo vienas kitas faktas apie užmirštus ir po daugelio metų surastus įvairius technikos vienetus. Suprantama, mūsuose ypatingų "wow" nutikimų nedaug, o ir technika ne tokia jau reta. Bet...laikui bėgant kiekviena panaši istorija tampa vis patrauklesnė ir įdomesnė. Taigi, sulaukiau buvusio kolegos skambučio. Pastarasis žinojo mano pomėgį oldtimeriams bei įvairiems sendaikčiams :-) Tad ir sako: ieškojau išardomo garažo į sodybą...radau...nusipirkau...Ir tik tada šeimininkas, kurio garažas būtų priverstiniu būdu nugriautas, jam prisipažino, kad jis turi ir šiokį tokį turinį. Tas turinys - AZLK gamykloje 1976 m. pagamintas Moskvitch 2140. Sutarėm "užmesti akį", nes kaip žinia, kas vieninteliam technikos šeiminkui labai brangu (suprantama, ne pinigais matuojant), iš tiesų gali būti metalo krūva. Tam, kad atverti garažo vartus, teko nemažai padirbėti kastuvu :-) Aišku, nieko nėra neįmanomo. Metaliniai vartai girgždėdami prasivėrė...ir tartum prisimerkęs nuo ilgus metus nematytos šviesos blausiai žvelgė lyg rudas, lyg raudonas "moskvičiukas".

daugiau informacijos ...
DZŪKIJOS RUDUO 2016


Rugsėjo pabaiga, paskutinis jo šeštadienis. Vieniems tai "Grybų šventė", kitiems - DSTK sezono uždarymas :-) Ir nesvarbu ar lis, ar snigs - šios tradicijos laikomės. Todėl tradiciškai ir susirinkom. Gal kiek kitoje aplinkoje. Kaime... :-) Kodėl? O todėl, kad norėjosi kitaip. O dar ir pavaišinti dalyvius vėsų rudens rytą karštomis sriubomis sugalvojome. Tad savam kieme tai gerokai paprasčiau. Vieni svečiai registravosi, kiti - ragavo ant laužo virtos sriubos, treti galėjo po rudėjančius laukus "piktoku" keturačiu "palakstyti". Dalyvius pakvietėme ir į "nuotaikų galeriją" :-) - ganėtinai nesunkiai iš įvairių klubo renginių parinkome fotografo pagautas akimirkas. Nesunkiai todėl, kad renginiuose nuotaikos būna pakilios ir surasti dalyvį su šypsena - juokų darbas :-) Save ar draugą suradę galerijoje, fotografiją galėjo pasiimti atminčiai: kitoje pusėje buvo ir kuklus palinkėjimas. Laikydamiesi programos, išjudėjome Merkinės link. Aplankėme Merkinės kraštotyros ir genocido muziejų, lankytojų centrą. Jei kas nors buvote gerokai anksčiau, patikėkite - viskas pasikeitę, atnaujinta. O svarbiausia, kad pasakotojas būtų ne kas kitas, o Gerb. Algimantas Černiauskas. Jo klausant, galima buvo daugiau niekur ir nevažiuoti... :-) Merkinės bendruomenės pirmininkas Arūnas Glavickas kartu su žmona Elena Glavickiene mums taip pat buvo paruošę staigmeną - surengė nesudėtingą viktoriną bei įsteigė klubui puikų prizą (ieškokite nuotraukose ;-) ), pavaišino kava ir saldžiais gardėsiais. Dalyviai turėjo gerą pusvalandį palandžioti po sutuoktiniams priklausantį sendaiktyną :-) (Merkinės sendaikčių krautuvė). Diena jau buvo įpusėjusi, oras kaip ir visuose DSTK renginiuose - puikus, ir dalyvių dar laukė Marcininkonių lankytojų centras bei žymiausias raistas Lietuvoje - Čepkeliai. Apsilankius tokiose vietose eilinį kartą supranti, kad Lietuva yra turtingas vaizdingomis ir unikaliomis vietovėmis kraštas. Ko verti vaizdiniai, važiuojant rudenėjančiu keliu senosios Dzūkijos kaimais.... Po pasivaikščiojimo ir ekskursijos Čepkelių raiste, susirinkome rodos Dievo užmirštame kampelyje - Kapiniškėse, kur vaišinomės šiltame svirne, kaimiškoje duonkepėje krosnyje pagamintu patiekalu. Pabaigai dalyviai sudalyvavo iš anksto paskelbtoje rungtyje: buvo nuotaikinga, šmaikštu, entuziastinga ir nuoširdu. Nugalėtojai buvo išrinkti pasitarus keletui klubiečių. Jiems buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Taip pat šį kartą pagerbti buvo ir motociklininkai, kurie neišsigando važiuoti "be stogo virš galvos", nežinant tiksliai kokį pokštą galėjo iškrėsti rudeniškas oras.
Padėkojome ir pirmą kartą atvykusiems į DSTK renginį - visada yra džiugu matyti, kad oldtimerizmo liga plinta :-)
Tai tiek 13-ojo DSTK sezono - AČIŪ (ne AČIŲ :-) -) klubiečiams, klubo bičiuliams ir draugams. Gero poilsio Jūsų ratuotiems tarnams, kurie kasmet suteikia gerų naujų emocijų :-)
Ir kaip visada žemai lenkiame galvas Povilas Jaras Fotopo :-) - tamsta esi tartum nebylus klubo metraštininkas, kurio darbai dažnai pasako daugiau nei žodžiai... ;-)

FOTO GALERIJAPROGRAMA:
09:30 - 11:00 val. renkamės Dvaro g. 25, Junčionys, Alytaus rajonas koord. 54.433834, 24.301378
Kol vieni registuosis, kiti vaišinsis nuo pat ryto ant laužo išvirta aštria sriuba. Žodžiu, vėlyvi pusryčiai arba ansktyvi pietūs. 
11:20 - 12:00 vykstame į Merkinę. Mus priims muziejus, lankytojų centras bei Merkinės bendruomenės pirmininkas. Pastarasis užduos keletą mažiau suktų klausimų arba vieną labai suktą - už teisingą atsakymą, atminimo dovanėlė. Mer
kinės sendaikčių krautuvėlė pakvies pasidairyti ir pavaišins kava. Jei oras bus kaip "bobų vasarą", turėtume pasiekti piliakalnio viršūnę ir atminčiai pasidarysime foto. 
14:30 - 15:00 vykstame į Marcinkonis. Aplankysime lankytojų centro ekspoziciją ir judėsime link Čepkelių raisto. 
15:00 - 17:30 - ekskursija su gidais Čepkelių raiste.
17:30 - 18:00 - judėsime link kaimiškos sodybos, kur dalyviai vaišinsis dzūkiškais patiekais. 
18:00 - 20:00 - vakarienė sodyboje, atminimo dovanėlės, diplomai, nominacijos.

Dalyvių mokesčiai:

1) Svečiams: vairuotojui – 20 EUR, kiekvienam papildomam žmogui – 15 EUR.
2) Klubo nariams ir kartu atvykusiems - 15 EUR.

Dalyvio mokesčius galite sumokėti:
LT537044060003967220 AB bankas SEB.
Gavėjas - Asociacija Dzūkijos senovinės technikos klubas.

Jei apie savo dalyvavimą informuosite Jums priimtina forma, laikysime tai mandagumo ženklu :-) 

Esant klausimams teirautis: 

+37068675321 – Saulius
+37062277299 – Linas
arba dstk@dstk.lt

Iki susitikimo !!!

daugiau informacijos ...
Turistinis ralis

 


2016 metai... pats vasaros vidurys... Lietuva, Rumšiškės, Lietuvos liaudies buities muziejus. Ankstyvas rytas. Nelyja... Ir šioje vietoje reikia pakomentuoti, kad iki tol dangus verkė ištisą savaitę. Suprantama minėtas faktas labai neramino.... neramino Dzūkijos senovinės technikos klubo narius, kurie jau tris sezonus iš eilės organizuoja turistinį ralį. Šį kartą minėtas renginys buvo skirtas įdomiai sukakčiai – praėjo 85 metai nuo pirmojo Lietuvoje konkursinio važiavimo aplink Lietuvą. Tai buvo 1931 metai. Senovinės technikos entuziastai šią datą minėjo ir prieš tai: 1991 m., 2000 m. ir 2001 metais atitinkamai sukakčiai paminėti buvo organizuoti renginiai būtent Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje. Todėl tikrai neatsitiktinai toji pati vieta buvo pasirinkta ir šiais metais. Renginį pavadinome paprastai ir suprantamai – Turistinis ralis „Aplink Lietuvą“.

Taigi, senovinės – istorinės technikos puoselėtojai rinkosi į muziejaus miestelio aikštę. Vieniems renginio formatas jau buvo žinomas, kitiems – tai buvo nauja. Ir pradžiai netgi neramu...Tačiau nerimas, esame tikri, išsisklaidė vos atsivertus kelio knygą, kurioje simboliais bei „raktais“ buvo nužymėtas maršrutas, ir pradėjus važiuoti pirmuosius kilometrus. Maršrutas tikrai nebuvo nuobodus. Jo sudarytojai vos ne kas kartą važiuodami ir tikrindami atstumus bei laiką iki kiekvieno posūkio, atrasdavo naujų „perliukų“. Suprantama, nuvažiuoti iš taško A iki B, kad ir pagal kelio knygą, būtų tikrai per paprasta. Todėl kiekvienas renginio dalyvis gavo po žiupsnelį užduočių: reikėjo ir „jautrų triratuką“ prisijaukinti, ir pravažiuojant atskirus objektus pastebėti, ir šaltinėlio vandens tikslų kiekį pasisemti. O kur dar  Lietuvos rajonų spėlionės, lagamino svorio nustatymas ir t.t. Ir visa tai dar reikėjo padaryti laiku – nevėluojant, per daug neskubant. Trumpiau tariant, aplinkui Rumšiškes tą dieną vyko tikras senovinės technikos sambrūzdis  :-)
Įveikus maršrutą bei užduotis, laimingai sugrįžus į muziejaus teritoriją, dalyvių laukė dar viena ir šį kartą jau paskutinė užduotis – simbolinis važiavimas „Aplink Lietuvą“. Kur jau kur, bet Rumšiškių muziejuje tai galima padaryti įveikus nepilnus 5 km.  ;) 
Kol renginio dalyviai įsikurdinėjo stovykloje, stiprinosi vietoje ruošiama sočia vakariene, organizatoriai įnirtingai skaičiavo rezultatus. Ir jau pritemus, visi sulaukė to, ko labiausiai ir laukė  ;)  
 
Automobilių klasėje nugalėtojais tapo:
1 vieta – Alvydas Žvinakevičius su GAZ M-20;
2 vieta – Jurgis Jarašiūnas su Porsche 924
3 vieta – Donatas Žukauskas su Buick Electra 225

Motociklininkų klasėje prizines vietas pasidalino:
1 vieta – Vilma Valevičiūtė „Pelytė“ su BMW K100
2 vieta – Tomas Širvaitis su IŽ 49
3 vieta – Virginijus Burkas su Pannonia TLF

Nominacijos:
„Seniausia renginio transporto priemonė“ (renkama iš dalyvavusių rungtyse) – Aleksandr Obymacha FIAT 520, 1927 m.
„Stiliaus harmonija“ – Jonas Ruseckas su Opel Admiral
„Retro elegancija“ – Arūnas Adomaitis su BMW

Atskiromis atminimo dovanomis – knyga „Viešasis Vilniaus transportas iki 1941 metų“ buvo apdovanoti:
> vienintelė senovinę transporto priemonę vairavusi moteris – Vilma Valevičiūtė.
> daug vargo su motociklu patyręs, bet dėl to nei kiek nenusiminęs Olegas Genovas :-)

Minėtą knyga paminėtiems bei kiekvienos klasės II ir III vietų laimėtojams įteikė pats knygos autorius Ričardas Žičkus. Knygas kaip prizus klubui dovanojo UAB Motorai LT atstovaujantis Aleksandras Obymacha.

Kiekvienam renginio dalyviui įteikėme po dalyvio pažymėjimą su starto vietoje momentiniu fotoaparatu daryta ekipažo fotografija – esame tikri, kad kiek kitoks šio dokumento pateikimo „kampas“ nepaliko abejingų ;-)

Pasibaigus oficialiai renginio daliai, neoficialioji truko iki ryto...  ;)

Dzūkijos senovinės technikos klubas nuoširdžiai dėkoja visiems renginio dalyviams. Atskiras AČIŪ renginio rėmėjams: Lietuvos liaudies buities muziejui, UAB „Nanobaltija“, UAB „Alytaus duona“, LK Drift komandai, I. Vaitkienės IĮ „Aibės matas“, UAB „Ekskomisarų biuras‘, UAB „Irseva“.

Taip pat dėkojame Karoliui Ražukui, už galimybę „pačiupinėti“ 1916 metų Ford T Speedster. Pasivažinėjimas minėtu 100 metų automobiliu buvo įsteigtas kaip prizas muziejaus lankytojams, pirkusiems lankytojo bilietą kasoje. Numatytu laiku buvo suorganizuota loterija, kurios metu maža simpatiška mergaičiukė savo mažomis rankutėmis ištraukė laimingojo bilietą. Sveikiname laimėjusįjį, kurio nedingstanti iš veido šypsena, pasakė daugiau nei žodžiai  :-)

Fotografijų albume akimirkos iš tuo pat metu skirtingose vietose vykusių renginio momentų. Gerų emocijų.

Iki susitikimų DSTK renginiuose. 

https://goo.gl/photos/vVprht2ECc2pmNVW8

daugiau informacijos ...
Muziejaus Šeduvoje atidarymas


2016 metų liepos 2 dieną Šeduvos miestelyje Asociacijos "Retromobile" Šiaurės Lietuvos filialas atidarė muziejų. Apsilankėme jame ir mes. Buvo gausus būrys kolegų iš visų Lietuvos kampelių, vietinių smalsuolių. Kaip ir kiekviename tokio pobūdžio renginyje skambėjo daug sveikinimų bei palinkėjimų. Trumpą žinutę palikome ir mes ;-) O ji buvo užrašyta ant taip pat tranporto priemonės, tiesa, kiek mažesnės nei įprasta.

Sėkmės ir naujų planų kolegoms !!!

 

daugiau informacijos ...
Miesto gimtadienis ir šventinė eisena


Po pertraukos dabartinė Alytaus miesto vadovybė nusprendė miesto šventės proga suorganizuoti šventinę eiseną. Joje smagiai ir šiek tiek šlapiai sudalyvavome ir mes ;-)  

daugiau informacijos ...
Turistinis ralis Aplink Lietuvą 2016

 


Kviečiame visus senovinės technikos mylėtojus dalyvauti 3 metus iš eilės organizuojamame turistiniame ralyje, kuris skirtas pirmojo Lietuvoje konkursinio važiavimo „Aplink Lietuvą“ (1931 m.) 85 metų jubiliejui paminėti.

Dalyviai startuos po vieną tam tikru laiko intervalu ir važiuos pagal išduotą kelio knygą bei turės atsižymėti laiko kontrolės punktuose, pakeliui įvykdant įvairias papildomas rungtis. Turistinio ralio nugalėtojai bus išaiškinti susumavus visų papildomų rungčių rezultatus bei baudos sekundes už vėlavimą arba per ankstyvą atsižymėjimą laiko kontrolės punktuose. Visos papildomos rungtys parengtos taip, kad transporto priemonės charakteristikos neturės jokios įtakos: viską lems dalyvių tikslumas bei sumanumas. Dalyviams privaloma turėti – fotoaparatą (tiks ir mobilus telefonas) bei kampams matuoti skirtą prietaisą (pvz matlankį). Maršruto ilgis apie 90 km. ( 100% asfaltuoti keliai).

Detali informcija ČIA

daugiau informacijos ...
Sudalyvavome


Fotoreportažas iš 2016-05-14 dieną vykusio Lietuovos Vabalų klubo bei Amerikietiškų automobilių klubo "V8" jungtinio jubiliejinio renginio "10.000 arklių". Ar tų arklių bendrai sudėjus tiek buvo, niekas neatviravo, bet, kad dalyvių buvo gausu, tai labiau nei akivaizdu. Taigi, Dzūkijos senovinės technikos klubo atstovai taip pat sudalyvavo minėtame renginyje. Juk tai ne šiaip renginys - "Vabalams" - 20, "V8" - 5 metų veiklos sukaktys. Ir tai įpareigojo. Todėl nutarėme būti teisingi abiejų jubiliatų atžvilgiu: vykome VW Kaefer bei Dodge RAM350 automobiliais. Kitaip tariant - "šovėm" 100 proc. į "formatą". Galima būtų daug aprašyti, bet manau, užfiksuotos dalyvių nuotaikos tiesiogiai atspindi bendrą renginio atmosferą, dalyvių nusiteikimą ir visa tai kas yra gražu.

AČIŪ organizatoriams ir tiesaus kelio tolimesnėje veikloje.

Renginio momentai

daugiau informacijos ...
13 - ojo sezono atidarymas


13 - asis sezonas atidarytas. Diena pasitaikė, kaip dažnai sakoma, lyg užsakyta :-). Tvarkingi, spalvingi ir iš po žiemos miego nubudę oldtimeriai, gerai nusiteikę dalyviai bei jiems paruošta išvykos programa. Tai viskas ko reikia, kad dieną praleistum turiningai, bendraminčių būryje.


Pasipuikavusi klubui tradicinėje susitikimo vietoje - prie Laisvės Angelo miesto širdyje, kolona pajudėjo Druskininkų kryptimi. Dar prieš tai, išvykos dalyvių laukė organizatorių sumanyta pirmoji tą dieną rungtis "Pirmyn - atgal". Rungties vieta - tipiška dzūkiško kaimo aplinka, su bundančia pavasarine gamta ir jau tiesiog vasariškai nusiteikusia saule. Dalyviams teko užgesintu varikliu nuriedėti 200 m. šiek tiek nuo kalniuko. Nepaisant nuokalnės, pasiekti tikslą ne visiems buvo labai lengva :-). Sugrįžti atgal automobiliais reikėjo atbuline eiga, užsivedus variklį. Motociklininkams transporto priemones teko taip pat užvesti, tik sugrįžti reikėjo įprastai judant į priekį. Suprantama, sugrįžti visiems reikėjo kuo skubiau, mat laikas buvo skaičiuojamas bendras - riedėjimo ir sugrįžimo :-). Maža to, sustoti reikėjo taip pat ne bet kaip - pažymėti linija privalėjo likti tarp ašių. Šis kriterijus, ypač burzginant atbulomis atbulomis, buvo įkandamas ne visiems :-). Valandėlę pakvėpavę natūraliu bei grynu dzūkišku oru, leidomės toliau. Važiavom per Merkinės miestelį - kuris šiais metais paskelbtas Mažają kultūros sostine, palikome iš kairės Liškiavos pasididžiavimus - piliakalnius ir atkakome į Druskininkus. Čia ištaigingai pasipusčiusi mūsų kompaniją pasitiko "Plepi ponia". Išgirdome įdomias istorijas apie atskiras Druskininkų gyvenimo epochas - caro laikmečio, gilaus nuopolio bei tikro renesanso turizmo prasme. Ir ne tik išgirdome - kartu ir pamatėme, eidami ištaigingojo "Europa Royale", įsikūrusio buvusiose caro gydyklose, koridoriais, stiklinias tuneliais, jungiančiais atskirais periodais pastatytus pastatus. Galiausiai patekdami į pačią naujausią komplekso dalį - viešbutį Flores bei išeidami jau vandens parko erdvėmis. Su lig kiekvienu slenksčiu, tartume peržengėme atskirus Druskininkų gyvenimo dešimtmečius. Va taip pakeliavę laiku, išsiruošėme į mūsų išvykos galutinį tašką - Leipalingio dvarą, kuris duris lankytojams atvėrė vos kiek daugiau nei prieš pusę metų. Kaip ir pridera dvare, bet mums to nesitikint, mus pasitiko stilingai bei atspindint dvaro klestėjimo epochą apsirengę muziejininkai. Po trumpučio prisistatymo, buvo pats metas pasistiprinti. Lauke išvirta sriuba bei ką tik čia pat iškepti bulviniai blynai, buvo neapsakomai gardūs. Tiesa, dar iki visiems susėdant pietauti, organizatoriams teko pasukti galvą kaip ganėtina siauroje gatvelėj priešais dvarą, sustatyti dalyvių transportą. Ir ne bet kaip - o kad ir spalviška būtų kuo įvariau :-) Na, bet ne su tokiomis užduotimis esame susitvarkę...:-) Po pietų, dalyviams buvo galimybė pasirinkti kokioje edukacinėje programoje sudalyvauti. Tad vieni rinkosi medaus istorijas, ragavimą bei žvakių liejimą, o kiti - XIX amž. vėduoklių bei ženklų kalbos pradžiamokslį bei šokio pamokas. Buvo smagu. Vieniems rankose laikyti šiltas ir tik tik pagamintas žvakeles, kitiems - braukiant išrasojusią nuo šokio kaktą :-) Po šokio pamokų, muziejininkė ir šiaip labai žavinga dama p. Laima, aprodė dvaro muziejų, kuris yra seniausias Lietuvoje mokyklos muziejus, dvaro rūsyje vaišino arbata, kava ir saldėsiais.

Diena bėgo į pabaigą, nors išvykos dalyvių dar laukė viena rungtis ir nominacijos rinkimai bei organizatorių numatytos ir jau išrinktos nominacijos. Pabaigai kiekvienas dalyvis turėjo pademonstruoti savosios technikos "balsą". Taigi, patys dalyviai iš kitų tarpo rinko "retro garso" rungties nugalėtoją. O taip pat balsavo dėl "publikos simpatijos" nominacijos. Jokių išskirtų kriterijų nebuvo. Tiesiog kas labiausiai džiugino akį, tas ir nugalėjo :-)

Suskaičiavus balsus ir nustačius laimėtojus, įvyko finalinė renginio dalis - apdovanojimų, padėkų įteikimas. Padėkojome mums edukacijas pravedusiam bei prie renginio organizavimo prisidėjusiam personalui. Apdovanojome rungčių nugalėtojus bei nominacijų laimėtojus, o taip pat ištikimus klubo draugus bei bičiulius. Kiekvienas gavo po tai patvirtinantį diplomą ar padėką bei dovaną atminimui. Dovanų gavome ir mes - Vidmantas Rojus nustebino velniškai skaniu šakočiu, gira bei solidžiu įrankių komplektu.

Pateikiame rungčių bei nominacijų nugalėtojus.

1. Rungtis "Pirmyn - atgal" auto klasė - nugalėtojas Marius Rėklaitis (Porsche 944 Turbo 1986 m.)

2. Rungtis "Pirmyn - atgal" moto klasė - nugalėtojas Linas Žvinakevičius (Honda CB 1983 m.)

3. Rungtis "Retro garsas" - nugalėtojas Vidmantas Rojus (M 412 1975 m.)

4. Nominacija "Publikos simpatija" - Rolandas Masiulionis (Volvo P1800S 1963 m.)

5. Nominacija "Elegancija ir stilius" -Rolandas Masiulionis (Volvo P1800S 1963 m.)

6. Nominacija "Geriausiai besisukanti pora" - Inesa ir Vytas Sereikiai (buvo vertinama šokio pamokos metu )

7. Nominacija "Renginio debiutas" - Ričardas Sakalauskas (Dodge RAM 350 1986 m.)

Įteiktos padėkos šiems ilgamečiams klubo draugams: Vidmantui Rojui, Ričardui Ališauskui, Dainiui Sinkevičiui bei Gyčiui Nastaravičiui.

Renginio akimirkos FOTOREPORTAŽE

Tad dar kartą dėkojame visiems renginio dalyviams ir sakome iki susitikimo sekančiuose klubo renginiuose.

 

daugiau informacijos ...
DSTK 13 - asis sezonas


2016-04-07 diena. Tikrai jokių abejonių, kad sulaukėme pavasario. O kartu ir minčių apie savuosius keturačius, triračius ar dviračius draugus, kurie vis dar pūpso garažuose. Bet žibinto krašteliu jau žvilgčioja į vartų pusę...

Taigi, raginame po truputį ruoštis sezono atidarymui bei visam artėjančiam ir gausiam įvairiausiais oldtimeristų renginiais 2016 - ųjų sezonui.

 Detalaus kiekvieno DSTK renginio aprašymo ieškokite jau netrukus klubo diskusijų skiltyje.

daugiau informacijos ...
NAVININKŲ ŽIEMA 2016


2016 m. sausio 10 dieną ilgai išlauktas žiemiškas pasivažinėjimas "Navininkų žiema 2016"

Išsami informacija apie renginį DISKUSIJOSE