Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2017 metai

DZŪKIJOS RUDUO 2017

Nors rodos tik vakar išsiskirstėm , bet sezono uždarymui skirtas renginukas jau taisosi archyvo lentynoje. Dėkojame visiems renginio dalyviams. Labai džiugu buvo matyti tikrai daug naujų veidų - ačiū, kad patikėjote, pasirinkote ir sudalyvavote . 
Taip pat dėkojame rėmėjams bei bičiuliams: UAB "Ekskomisarų biuras" , I.Vaitkienės IĮ Aibės Matas, Auto Moto Parkas (AMP), LK Drift , Greenhill Motors (www.ghm.lt), salonui Provanso. Už fotografijas starto vietoje - Gediminas Ryženinas photography. Už fotoakimirkas iš aukštai - Gintarui Kandrotui. Už jaukų vakarą ir kubilo malonumus - sodybai "Vanagų vienkiemis". 

Rezultatai:

absoliučiais nugalėtojais tapo Haris Krušniauskas ( Sirah Saksuainsurk) su patyrusiu automobilių sporte šturmanu Donatu Jankausku ( Donatas Jan), be klaidų įveikę visus laiko kontrolės (LK), bei slaptus laiko kontrolės (SLK) punktus.

Youngtimer klasė: 
1. Laurynas Narakas su Lina Narakiene
2. Irmantas Kunca (Irmantas Kuncux) su Jolita Kunciene (Joli Ta).
3. Jurgis Jarašiūnas (George Paul) su Rita Jarašiūniene.

Oldtimer klasė:
1. Donatas Zukauskas su Arūnas Anskaitis
2. Alvydas Žvinakevičius su Ilona Jolanta Žvinakevičienė
3. Laurynas Cibutavicius su Živilė Cibutavičienė

Sveikinimai laimėtojams !!!Ir pabaigai FOTOREPORTAŽAS

IKI SEKANČIO SEZONO !!!

 
daugiau informacijos ...
2017 metų sezono atidarymas


Kas anksčiau, o kas vėliau, - ką privaloma padaryti, tą ir padarėme.

2017-05-13 Dzūkijos senovinės technikos klubas pakvietė bičiulius paminėti 14 - ojo sezono atidarymą. Šį kartą rinkomės Energetikos ir technikos muziejuje, kur kiekvieno dalyvio technika tapo muziejaus ekspozicijos dalimi. Dalyviams buvo sudarytos sąlygos išlandžioti visus giliausius muziejaus  kampelius. Kas buvo nesilankęs muziejuje, turėjo galimybę sudalyvauti ekskursijoje, kiti galėjo išbandyti virtualių žaidimų pojūčius, tretiems - specialiai sugalvotas bei pagamintas raidžių dėlionės žaidimukas. Tarp žaidimų ir pramogų, dalyviams buvo pristatyta naujai restauruota bei dar nė kilometro nenuvažiavusi technika, kurią savo auksinėmis rankomis surinko klubietis Valentinas Karalius​. Galiausiai smegenis pramankštinome "protų mūšyje" bei pajudėjome Jašiūnų dvaro link. Vakariniam atsipalaidavimui dvaro bei jo parko erdvės buvo itin tinkamos. Padėkojome dalyviams, apdovanojome nominacijų nugalėtojus bei palinkėjome gero ir turiningo priartėjusio sezono.

Atskiras dėkui Energetikos ir technikos muziejui, jo atstovui Gerb. Ričardui Žičkui, UAB BK Grupė, UAB Ekskomisarų biuras, Jašiūnų dvaro administracijai, už įamžintas akimirkas  Povilui (PJ Fotopo​) 

IKI KITŲ SUSITIKIMŲ

 

daugiau informacijos ...
Savomis rankomis svajonės link...


"Svajonė", "Alrekas", "Mikram"... besidomintiems istoriniais automobiliais nebus sunku nuspėti kas slypi už šių pavadinimų. Kitiems - teks paspėlioti arba į pagalbą pasitelkti visažinę "google". Atsakymo ilgai neteks laukti - tai savomis rankomis Lietuvoje sukurti savadarbiai automobiliai. Greta jau paminėtų, drąsiai galima prirašyti dar vieną vardą - "Bandomasis". Gal tai ir ne toks paslaptingas ar įmantriai užšifruotas pavadinimas, tačiau ganėtinai tiksliai atspindintis pačią esmę. Jūsų dėmesiui laikraštyje "Utenos diena" 2017 m. balandžio 1 dieną (nepaisant šios datos, turinys tikrai tikras) žurnalistės Linos Narčienės straipsniukas apie primirštą, bet nepamirštą "Bandomąjį".

Nuoširdžiai dėkojame "Bandomojo" autoriaus dukrai Dovilei Masiulei, kuri nuo pat bendravimo pradžios geranoriškai stengėsi padėti, kad žinutė apie jos tėvelio rankomis sukurtą technikos šedevrą pasklistų kuo plačiau.

Taigi, jūsų dėmesiui įdomi istorija, kuri, esami tikri, turės ir dar įdomesnį tęsinį (straipsnio talpinimui gautas laikraščio "Utenos diena" redaktoriaus sutikimas).

BANDOMASIS

 

DSTK_sveikinimas_Vasario_16_proga___mazas.jpg
daugiau informacijos ...