Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2008 metai

2008 - aisiais metais papildytų garažų turinys arba tai kas nauja klube

Šiame skyrelyje pateikiamos 2008 - aisiais metais klubo narių įsigytos senovinės transporto priemonės ar kita senovinė technika, radusi garbingą vietą šalia jau esančių. Taigi, dviratės, triratės, keturatės transporto priemonės bei kiti mechanizuoti agregatai :-)

daugiau informacijos ...
Sezono uždarymas - Dzūkijos ruduo 2008

Jau tapo tradicija Dzūkijos senovinės technikos klubui organizuoti sezono uždarymo renginį. Tai atspindi ir renginio pavadinimas "Dzūkijos ruduo 2008". Keletą metų rudenį bei jau antrus metus iš eilės paskutinįjį rugsėjo savaitgalį senovinės technikos mylėtojai iš įvairių Lietuvos kampelių susiburia Dzūkijoje. 

Bendra_maza.jpg

daugiau informacijos ...
Iškyla į Punios šilą

2008 m. liepos 19 d. Dzūkijos senovinės technikos klubas suorganizavo klubo narių iškylą į Punios šilą. Kaip ir visada kartu dalyvavo klubiečių šeimos nariai bei kandidatai į klubo narius, kurių laukė įšventinimo ceremonija, o jie už tai atsidėkojo šauniomis rungtimis. Sauni_kompanija.jpg
daugiau informacijos ...
Dalyvavome IV tarptautiniame žygyje Lenkijoje


6 Dzūkijos senovinės technikos klubo nariai bei dar trejetas senovinės technikos mylėtojų iš Kauno bei Vilniaus 2008 metų birželio 20-22 dienomis dalyvavo Bialystok'o klubo "Moto Retro" ketvirtąjį kartą organizuotame žygyje "Suwalki - Sejny - Augustow - Rožanystok - Suprašl - Bialystok - Tykocin". Mūsų klubo nariai kelionės metu nuvažiavo 600 km.

Zenkliukas.JPG

daugiau informacijos ...
Kvietimas filmuotis !!!


Klubo prezidentas susitiko su naujai kuriamo filmo "Nepalikite, prašau" režisieriumi Robertu Šarknicku. Filmas apie vaikų namuose augančią mergaitę. Veiksmas - 1985 metai

daugiau informacijos ...
Kandidato į klubo narius diplominis darbas

Kandidatas į mūsų klubo narius Linas Žvinakevičius savo atsidavimą senovinei technikai akivaizdžiai įrodo ne tik puoselėdamas savo turimus dviračius bičiulius( Jawa 250 bei Ryga - 11), aktyviai dalyvaudamas su jais Dzūkijos senovinės technikos klubo bei kitų Lietuvos klubų organizuojamuose renginiuose Lietuvoje bei užsienyje, bet ir savo idėjas realizuodamas meninėje plotmėje.
daugiau informacijos ...
2008 - ųjų metų klubo sezono atidarymas

Kaip ir kiekvienais metais, Dzūkijos senovinės technikos klubo nariai su šeimomis susirinko į tradicinį Gegužės 9 - osios susibūrimą, kuriuo oficialiai pradedamas klubo sezono atidarymas. Šiais metais rinkomės Alytaus sporto ir rekreacijos centro aikštėje, iškilmingai važiavome Alytaus miesto gatvėmis, tradiciškai padėjome gėlių prie obelisko žuvusiems kare, aplankėme seniausią Alytuje pastatų kompleksą - Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotų pestininkų batalioną bei jame įsikūrusį muziejų, o šventę pabaigėme šaunia vakarone. Daugiau apie įvykusį renginį skaitykite bei užfiksuotomis akimirkomis gėrėkitės skyrelyje "Renginiai". 

Bendra_foto.jpg