Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2009 metai

Dzūkijos ruduo 2009

2009 metų rugsėjo 26 dieną Dzūkijos senovinės technikos klubas organizavo jau penktąjį ir tradiciniu tapusį Lietuvos senovinės technikos klubų sezono uždarymo renginį "Dzūkijos ruduo 2009". Viskas kaip visada prasidėjo Varėnoje, "Grybų šventėje", į kurios programą šventės organizatoriai mūsų dalyvavimą įtraukia jau kaip savaime suprantamą. Šių metų renginys buvo pats turtingiausias iš visų klubo organizuotų renginių....turtingiausias dalyvaujančiųjų skaičiumi. Ir tai, suprantama, mums labai labai svarbu. Svarbu, kad mumis pasitiki, o mes atsidėkodami stengiamės, kad šventės skonis išliktų kuo ilgiau ir, kad jį jaustų tiek patys plieninių oldtimerių raiteliai, tiek ir jų šeimų nariai. Ir kaip viskas vyko...??? Smalsu ? :-) Taigi, iliustruotas reportažas Jūsų dėmesiui !!!

DSC_5544-small_1.JPG

2009-07-11 Dzūkijos dienos Rumšiškėse


2009 m. liepos 11 dieną Dzūkijos senovinės technikos klubas organizavo senovinių automobilių parodą Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Muziejaus administracija ekspozicijai skyrė garbingą vietą Miestelio aikštėje. Didžiąją dalį renginio dalyvių sudarė DSTK nariai, tačiau labai šauniai į visumą įsiliejo ir nepasididžiavę atvykti svečiai iš kitų Lietuvos miestų. Renginio metu kiekvienas dalyvis turėjo progą pristatyti savo transporto priemonę muziejaus lankytojams ir sulaukti pastarųjų įvertinimo. Vėliau buvo sumuojami rezultatai, skelbiami nugalėtojai, teikiamos atminimo dovanos bei dalyvių pažymėjimai. Po ekspozicijos vyko simbolinis, tačiau anaiptol ne paprastas važiavimas aplink Lietuvą, vėliau vakaronė su naktiniu kino seansu. Kitos dienos rytą dalyvius pažadino skanios rytinės sriubos kvapas; galutiniam prabudimui buvo sprendžiamas intelektualusis žinių patikrinimo testas, kurį teisingai atlikę, suprantama, buvo apdovanoti. Taigi, toks glaustas renginio aprašymas, o detalesnė informacija pateikiama iliustruotai skyrelyje Renginiai.

DSC_4638.JPG

Alytaus miesto šventė 2009 ir orientacinis turas

2009-06-13 dieną Dzūkijoje oldtimerių mylėtojams buvo pasiūlytos dvi galimybės sudalyvauti skirtingo turinio renginiuose. Vienas - ramus ir neįpareigojantis pravažiavimas vakarėjančio Alytaus miesto gatvėmis(miesto dienų šventės akcentas), kitas - orientacinis turas vaizdingomis Dzūkijos vietovėmis. Taigi, pagal norą ir galimybes buvo iš ko pasirinkti. Bet kuriuo atveju patirtais įspūdžiais buvo pasidalinta bendroje vakaronėje. Tiems, kurie neturėjo galimybės prisijungti prie dalyvavusiųjų, apibendrintas foto reportažas skiltyje Renginiai

33.JPG   

2009 - ųjų klubo sezono atidarymas

Dzūkijos senovinės technikos klubas oficialiai pradėjo dar vieną sezoną. Tęsdami tradicijas, kaip ir pernai, o taip pat ir užpernai bei dar kelerius metus anksčiau, klubo nariai rinkosi gegužės 9 dieną, kuri yra laikoma oficialia klubo veiklos kiekvieno naujo sezono pradžios diena. Šiais metais buvo visko - ir lietus šventės pradžioje, ir debiutuojantys klubo narių automobiliai ir gausus svečių būrys iš Vilkaviškio Senų vežimų klubo, o svarbiausia - gera nuotaika ir noras būti kartu.

Ford_Customline.jpg

daugiau informacijos ...
Išvyka į Rygos Motorų muziejų


2009 metus Dzūkijos senovinės technikos klubo nariai pradėjo nuo sausio 24 dieną suorganizuotos išvykos į Rygos Motorų muziejų. Tiesa, Rygą klubiečiai pasiekė be savo keturačių bičiulių, kurie ilgesingai laukia savo oficialaus išvažiavimo klubo sezono atidarymo dieną - gegužės 9.

Ryga_4.jpg

daugiau informacijos ...
Su Naujaisiais 2009 - aisiais metais !!!


daugiau informacijos ...