Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2011 metai

Dzūkijos ruduo 2011 - istorijos pėdsakais

Ir vėl ruduo...vėl rugsėjis ir jo paskutinis šeštadienis... Ir žinoma Dzūkijos senovinės technikos klubo organizuotas sezono uždarymui paminėti skirtas renginukas Dzūkijos ruduo 2011. Šį kartą prie visų rudeniškai nostalgiškų spalvų, renginiui buvo skirtas specialus atspalvis, pavadintas "istorijos pėdsakais". Taigi, 2011-09-24 10:00 val. rinkomės Alytuje. Atlikome kiekvieno renginio pradžiai būdingus formalumus, įvykdėme praktines važiavimo užduotis tam skirtoje aikštelėje, besimėgaudami besikeičiančiu gamtos aprėdu nusigavome iki Aukštadvario. O ten nulipome į "Velnio duobę", ragavome paties velnio lašų :-), po to aplankėme vienuolyną. Judėdami tolyn, sustojome prie Strėvos įgriuvos, sočiai prisikirtome karštos košės ir sotūs, džiugindami Trakų svečius bei miestelėnus, nuvykome į Užutrakio dvarą. Ten gėrėjomės rūmų didingumu, galvas svaigino aplinkos grožis, tiesa, dar aplankėme parodą "Menamos istorijos". Ir po turiningos dienos linksmai kelionę baigėme šaunioje sodyboje. Vakaras buvo kupinas užduočių bei privalomų oficialumų, suprantama muzikos, pasišokimų ir pirties malonumų. Na, o išaušęs rytas dalyviams pateikė staigmeną - naminės duonos kepimą. Kiekvienas savomis rankomis padarėme po kepaliuką, kurį iškeptą godžiai ragavome ir, esu tikras, dalis jo į namus parkeliavo. Tai toks glaustas renginio turinio atpasakojimas. O kaip viskas buvo, fotoreportažas Foto garažo skiltyje.

2011_09_24__596__1.JPG

2011_09_24__601__1.JPG

Aplink Lietuvą 1931 - 2011

Dzūkijos senovinės technikos klubas (toliau - DSTK) yra 2011 metų liepos mėn. 22-24 dienomis organizavo jubiliejinę konkursinę kelionę „Aplink Lietuvą", skirtą paminėti pirmojo Lietuvoje (1931 m. liepos 24 d.) ralio „Aplink Lietuvą" 80 - čio jubiliejui. Buvo visko - ir lietaus, ir saulės, ir techninių gedimų, ir nepataisomų technikos kaprizų, tačiau svarbiausia, kad buvo ryžtas, noras ir ambicingas užsispyrimas pasiekti numatytą tikslą.

DSC_9165.JPG

Kaip prasidėjo ir kaip tęsėsi kelionė skaitykite čia

daugiau informacijos ...
Orientacinis turas - Dzūkijos paslaptys: ant aukštų kalvų


2011 m. birželio 18 dieną Dzūkijos senovinės technikos klubo nariams bei klubo draugams buvo suorganizuotas orientacinio pobūdžio pasivažinėjimas Dzūkijos sostinės apylinkėmis. Dalyvių laukė paslėptomis nuorodomis užšifruotas maršrutas, aktyvus užduočių vykdymas, nuo galvų bei variklių perkaitimo saugantis lietus :-), vakarienė prie laužo, apdovanojimai, o kitos dienos rytą - pusryčių sriuba bei gurmaniškas virtų vėžių ragavimas.  

Dėkojame dalyviams už dalyvavimą, gerą nuotaiką bei nuoširdų bendravimą. Iki sekančio karto!

DSC_8916_small.JPG

daugiau informacijos ...
Klubo atstovų išvyka į Estiją


2011 metų gegužės 21-22 dienomis Dzūkijos senovinės technikos klubo nariai Martynas Pletkus( o taip pat ir jo žmona) bei Kęstutis Pletkus, dalyvavo Estijoje, klubo "Wana-Kolga Tsiklitall" organizuotame renginyje "Moto - ja Vanavara Päev 2011". Šaunu kuomet klubo vėliava plazda svečiose šalyse.

IMG_5935_1.jpg

03_1.JPG

Fotoreportažas ČIA

Kariuomenės ir visuomenės šventė Kaune


2011-05-14 Dzūkijos senovinės technikos klubo narys Vidas Grigoraitis garbingai atstovavo klubą Kariuomenės ir visuomenės šventėje Kaune, dalyvaudamas su restauruotu Willys MB.

 DSC_8620.JPG

daugiau informacijos ...
Klubo naujojo 2011-ųjų metų sezono atidarymas

SEZONAS ATIDARYTAS - plačiau ČIA


2011 metų gegužės 7 dieną Dzūkijos senovinės technikos klubo naujojo sezono atidarymas. Renkamės nuo 10:00 val. S. Dariaus ir S. Girėno g. (prie miesto simbolio "Laisvės angelo") nuo Dailiųjų amatų mokyklos pusės (įvažiavimas iš Birutės g.). Išvykimas 11:15/11:30 val.

Renginys skirtas išskirtinai klubiečiams bei jų šeimos nariams. Renginio programoje - tradicinis apvažiavimas miesto gatvėmis, pažintinė kultūrinė kelionė maršrutu Alytus - Daugai - Pivašiūnai - Raižiai - Butrimonys - Punia - Luksnėnai (Aniškio girininkija). Planuojami sustojimai: Pivašiūnai, Raižiai, Punia. Renginio finalinė dalis jau tradicine tapusioje Aniškio girininkijoje.

Iki susitikimo !!!

metal_model.jpg

 

Ataskaitinis 2010 m. susirinkimas

2011 metų sausio 22 dieną kavinėje "Vėtrungė", Vėtrungės g. 1/Klevų g. 11, Alytuje, įvyko ataskaitinis 2010 metų Dzūkijos senovinės technikos klubo susirinkimas.

Hall.jpg

daugiau informacijos ...
Su Geležinio Kiškio metais !!!

 Sveikinimas_DSTK_1.jpg