Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2012 metai

Į kupinus vilčių ir kūrybiškumo, jubiliejinius Naujuosius

Sveikinimas_web_2012_small.jpg
Dzūkijos ruduo 2012: viduramžių dvasia


2012 m. rugsėjo paskutinis sekmadienis. Laikantis tradicinės datos, tačiau ne visai tradiciškai, nes tik klubo nariai bei jų artimieji turėjo teisę dalyvauti šiame renginyje, susiruošėme šiek tiek pakeliauti sezono uždarymo proga. Pirmasis sustojimas Merkinė...Sakysite ir ką gi galima ten pamatyti, kuomet tiek kartų ji aplankyta. Pasirodo, galima ne tik pamatyti, tačiau ir sužinoti. Mat aplankytoji Merkinė yra ... Merkinė, bet kita...bet prie to paties Merkio ir esanti 100 km. atstumu nuo pirmosios, daugeliui žinomos. Šioji vietovė Šalčininkų rajone. O ypatinga ji tuo, jog minėtoje vietovėje 18 a. buvo įkurta Pavlovo Respublika - valstybė valstybėje. O kuo ji buvo išskirtinė skaitykite apie tai ČIA . Toliau mūsų kelias driekėsi vaizdingomis pasienio ruožo vietovėmis į ypatingą ypatingos vakarienės vietą - Norviliškių pilį.

VD__124_.JPG

daugiau informacijos ...
Dzūkijos paslaptys 2012 - orientacinis turas po Dzūkiją


Dzūkijos senovinės technikos klubas 2012-06-30 klubiečiams, jų šeimoms bei klubo draugams organizavo tradicinį kevirtąjį orientacinio turo pasivažinėjimą po Dzūkijos apylinkes. Gamta nešykštėjo gero oro, dalyviai entuziazmo ir geros nuotaikos. Detaliau skyrelyje Renginiai.

 DSC_0452.JPG

Tarptautinis senovinių motociklų sąskrydis DSTK Moto 2012


Dzūkijos senovinės technikos klubas š.m. birželio 9-10 d. Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje organizavo tarptautinį senovinių motociklų sąskrydį "DSTK MOTO 2012". Renginio programa ČIA. Fotoreportažas Facebook aplinkoje.  Plačiau apie renginį

Plakatas_DSTK.jpg

Ataskaitinis susirinkimas


2012 metų vasario mėn. 18 dieną DSTK nariai rinkosi į 2011 metų klubo veiklos aptarimą - visuotinį susirinkimą. Kaip ir įprasta, aptarta praėjusiųjų metų veikla, trumpai apžvelgti buvę renginiai, išklausytos narių nuomonės bei siūlymai. Toliau sekė naujos valdybos rinkimai, aptarti planai artėjančiam sezonui. Po vakarienės, tęsėme tradiciją išsiaiškinti metų motociklo bei metų automobilio nominacijų savininkus. Trumpai priminsiu, kad nominantus turėjo teisę siūlyti visi klubo nariai, o nominantai privalėjo pateisinti simpatijas bei pristatyti savas transporto priemones bei įtikiti balsuojančius vakaro metu. Slapto balsavimo metu buvo išrinkti bei apdovanoti nugalėtojai. Vėliau sekė ilgos ir įdomios diskusijos bei pokalbiai prie vyno taurės.   

Keletas susirinkimo akimirkų:

IMG_4695.JPG

daugiau informacijos ...
Su gražiausiomis metų Šventėmis !!!

web_kaledoms.jpg